Noclegi – wyżywienie – catering – organizacja przyjęć

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Ośrodka Centrum Dobrego Wychowania w  Motyczu Leśnym w zakresie noclegów, wyżywienia, organizacji imprez okolicznościowych i uroczystości rodzinnych oraz cateringu.

DSC_0128Oferujemy:

– noclegi

– całodobowe wyżywienie

– realizacja pobytów grup zorganizowanych, imprezy integracyjne, pikniki firmowe

– organizacja uroczystości rodzinnych – chrzciny, komunie, małe wesela, biesiady rodzinne

– wynajęcie terenów zielonych oraz boisk sportowych do celów organizacji turniejów, pikników, biesiad itp.

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji pobytów grup, a także uroczystości rodzinnych i firmowych.

DSC_0128Centrum Dobrego Wychowania to:

– nocleg dla 45 osób, w pokojach z łazienkami

– 3 duże sale szkoleniowe, ze sprzętem multimedialnym

– duży teren rekreacyjny, z boiskami do piłki nożnej i siatkówki

– karczma z piecem chlebowym

– duży parking, również dla autokaru

– własna kuchnia oferująca domowe jedzenie

– zadaszone miejsce na grilla i ognisko

– kaplica

Dzięki prowadzeniu ośrodka Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu Leśnym możemy realizować innowacyjne programy wychowawcze i edukacyjne. Wykorzystując nietypowe pomoce i pomysły aktywizujemy uczniów, budujemy motywację wewnętrzną, pomagamy odkrywać talenty i rozwijać zainteresowania.

W 2017 roku zrealizowaliśmy 157 warsztatów dla dzieci i młodzieży, a w różnych programach wychowawczych uczestniczyło ponad 7 tys. młodych osób.

Przykładowy cennik

DSC_0128(zapraszamy do negocjacji cen)

– Nocleg i wyżywienie standard – 90 zł/os. (śniadanie, obiad, kolacja, nocleg, serwis kawowy)

– Nocleg i wyżywienie standard plus – 100 zł/os. (śniadanie, obiad, kolacja, nocleg, serwis kawowy, ciastka/ciasto)

– Organizacja grilla  – 25-45 zł/os.

Przy zamówieniu noclegu i wyżywienia dla grup, nie pobieramy opłat za wynajęcie sal szkoleniowych.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt i rezerwacje

Oferta dla grup, rodzin i firm
Maria Mikuła