Jesteśmy na Facebooku Centrum Dobrego Wychowania
Warsztaty i wycieczki dla klas Kursy i szkolenia Strefa Wiedzy Sklep
Zapisz się na darmowy kurs Jak Skutecznie Pracować z Grupą i Klasą

Szukamy szkoły do wynajęcia na wakacje 2019

Co roku organizujemy dwa turnusy wakacyjnej kolonii dla dzieci i młodzieży zaangażowanej w naszej działania. Wiemy, że naszego bloga czyta bardzo dużo nauczycieli i dyrektorów szkół z pięknych zakątków Polski. Mamy do Was prośbę: pomóżcie nam znaleźć kolejne ciekawe miejsce na kolonie.

 

Szukamy szkoły, którą moglibyśmy wynająć na pierwsze 4 tygodnie wakacji 2019: od 24 czerwca do 19 lipca na realizację dwóch turnusów kolonii po ok. 60 osób na każdym turnusie. Mamy własne łóżka polowe i materace, które możemy sami przywieść. Poszukujemy szkoły, która:

– mieści się na wsi lub w małej miejscowości w górach lub innym pięknym zakątku Polski

– ma sale gimnastyczną i prysznice

– ma kuchnie

 

Nasz zespół ma doświadczenie w organizacji kolonii w szkołach. Od 10 lat organizujemy takie kolonie w szkołach na Roztoczu, Bieszczadach i w Beskidach, a teraz chcielibyśmy pojechać w jakieś inne miejsce, żeby pozwolić dzieciom i młodzieży z woj. lubelskiego na poznanie innych pięknych zakątków Polski.

 

W czasie naszych kolonii zawsze robimy coś dla lokalnej społeczności: szykujemy przedstawienia teatralne, występy, pokazy, wydarzenia społeczne, kręcimy inspirujące reportaże o społeczności lokalnej. Zobaczcie jakie ciekawe rzeczy zrobiliśmy w czasie jednej w wakacyjnych kolonii w małej miejscowości w Bieszczadach – w Mchawie:

 

Jeśli znacie jakąś szkołę, którą moglibyśmy wynająć, to napiszcie lub zadzwońcie do nas. Takie wakacje to zarówno dla nas, jak i dla Waszej szkoły bardzo duża korzyść:

Michał Czakon

michalczakon@fsd.lublin.pl

tel.: 513-056-931

 

Autor wpisu:

dr Michał Czakon

Pomysłodawca metod edukacyjnych Centrum Dobrego Wychowania,
Psycholog, Trener, Dydaktyk, Autor bloga: jakdzialacskutecznie.pl Autor podręcznika: Jak Uczyć Skuteczności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *