Bezpłatne szkolenie: Budowanie partnerstw i pozyskiwanie funduszy dla organizacji

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla wszystkich instytucji zainteresowanych rozwojem swoich działań, szczególnie w obszarze edukacji i wychowania: Budowanie partnerstw na rzecz rozwoju organizacji i pozyskiwania funduszy na działania społeczne. Szkolenie odbędzie się 29 listopada 2018 w Centrum Dobrego Wychowania. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 listopda 2018.

Na szkolenie zapraszamy instytucje, które:

- szukają pomysłów na rozwój w zakresie nowych metod pracy z adresatami swoich działań,

- szukają partnerów do realizacji działań społecznych,

- szukają pomocy w zdobywaniu funduszy na realizowane działania społeczne.

Swoją propozycję kierujemy m.in. do szkół, organizacji społecznych, grup parafialnych, domów dziecka, ośrodków terapeutycznych, domów kultury i innych.

Program szkolenia:

1. Budowanie skutecznych programów społecznych

W ramach szkolenia chcemy podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie konstruowania programów działań dla różnych grup adresatów oraz zaprezentować uniwersalną i sprawdzoną przez lata metodę pt. „Szkoła współpracy i kreatywności społecznej”.

2. Wartszat - Pomysł na projekt

Ważnym punktem szkolenia będzie praca warsztatowa nad opracowaniem nowego projektu społecznego dla wybranych instytucji, w oparciu o zaprezentowane metody.

3. Pozyskiwanie funduszy na projekty

Wszystkim uczestnikom szkolenia proponujemy pomoc w pozyskaniu funduszy na podejmowane działania społeczne. Zaprezentujemy zasady współpracy w ramach przygtowania wniosku o dotocję.

4. Budowanie sieci partnerstw

Mamy nadzieję, że szkolenie zaowocuje nawiązaniem partnerstwa z Centrum Dobrego Wychowania jak również pomiędzy poszczególnymi uczestnikami szkolenia, w celu realizacji wspólnych działań społecznych.

Termin szkolenia:

29 listopada 2018 w godz. 9:00-15:30

Centrum Dobrego Wychowania - Motycz Leśny 51

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 listopada 2018.

O zakwalifikowaniu na szkolenie poinformujemy drogą mailową lub telefonicznie.

Szczegółowe informacje:

Elwira Wojciechowska
elwira.wojciechowska@cdw.edu.pl
500 202 984

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Projekt realizowany jest we współpracy z Stowarzyszeniem Chrześcijańskich Dzieł Wychowania. Projekt finansowany jest w ramach programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.