050-zmniejszone

Kim jesteśmy?

Od 2005 roku współpracujemy ze szkołami w zakresie wspierania dyrekcji, nauczycieli, pedagogów i psychologów w wymagającym zadaniu pracy z uczniami.

Naszą misją jest dobre wychowanie dzieci i młodzieży oraz współpraca z osobami i instytucjami, które pracują w obszarze edukacji i wychowania. Według nas, dobrze wychować to dobrze przygotować do dorosłego życia, to wyposażyć młodego człowieka w wiedzę i umiejętności, które pozwolą mu podejmować różnorodne role życiowe – w rodzinie, w pracy i w społeczeństwie.

Rokrocznie do naszego ośrodka w Motyczu Leśnym na warsztaty integracyjne i edukacyjne przyjeżdża ok. 100 klas.
Daje nam to możliwość obserwowania na co dzień procesów zachodzących w grupach dzieci i młodzieży.

lat doświadczeń edukacyjnych

zrealizowanych projektów edukacyjnych

stałych czytelników Strefy Wiedzy

materiałów dydaktycznych

90 szkola powinna wychowywac

Sytuacja nauki zdalnej i powrót po tak długiej przerwie do szkoły może być trudnym doświadczeniem zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Dlatego też ważne wydaje się dbanie nie tylko o edukację, ale również o ich dobrostan psychiczny

Ale jak się za to zabrać?

Jak przeprowadzić proces wychowania w szkole?

Czy to takie proste?

50 problemy z motywacja (3) (1)

Budowanie zmotywowanej, zgranej klasy, to sztuka, której można się nauczyć!

Szkolenie online dla nauczycieli

Przepis na zgraną klasę, czyli pięć cech dobrej grupy

Szkolenie online to:

- spotkanie online (4x45 min) w formie warsztatowej

- dostęp do materiałów szkoleniowych

- zbiór praktycznych metod, które można wykorzystać w codziennej pracy z uczniami

- możliwość refleksji i dyskusji w grupie nauczycieli

- zaświadczenie w wersji elektronicznej dla uczestników szkolenia

Pobierz nasz raport!

cele i zadania wych. tytulowa (1)

Pobierz raport