Jak zbudować prawdziwy autorytet wśród dzieci i młodzieży?

Cena szkolenia

• 98,00 zł / os.

• grupy do 20 osób - 1960,00 zł / grupa

*dotyczy szkoleń organizowanych w szkołach w Lublinie i okolicach, pozostałe szkoły - kalkulacja indywidualna, w przypadku szkoleń realizowanych poza Lublinem, doliczamy koszty dojazdu.
  • Czas trwania: 4h dydaktyczne

• Autorytet, wzór, inspiracja, mistrz - istnieje wiele synonimów, by określić osobę, która pociąga za sobą grupę, oddziałuje na innych swoim przykładem i postawą, imponuje wiedzą. Na szkoleniu pokażemy Wam, jak to osiągnąć.

• Z budowaniem autorytetu jest jak z każdym budowaniem:
    trzeba mieć stabilne fundamenty, wizję, tego co ma powstać i zaangażowanie (przede wszystkim czasu). Nikt nie zmienia się w autorytet w momencie rozpoczęcia pracy, powołania do roli formalnego lidera. Budowanie autorytetu to wymagająca praca, na którą nie każdy się decyduje, chociaż pewnie każdy chciałby autorytetem być.

• Bycie autorytetem to wypadkowa trzech komponentów, które każdy z nas może rozwijać. Omówimy je z Wami na szkoleniu. Budowanie autorytetu w oparciu o te komponenty pozwoli Wam być autentycznymi w pracy dydaktycznej i wychowawczej, ponieważ będziecie budować przede wszystkim w oparciu o swoje mocne strony. Nie przekażemy Wam gotowego przepisu na autorytet, będziecie tworzyć go sami, na podstawie Waszych atutów, zainteresowań i predyspozycji.

• Nie dostaniecie od nas poradnika ze scenariuszem na „stanie się autorytetem”, a raczej narzędzie rozwojowe do pracy własnej, zatem prawdziwą pracę rozpoczynacie dopiero po szkoleniu.

• 1. Moja misja - cele i wyzwania zawodowe

• 2. Indywidualny kontrakt rozwojowy

• 3. Jestem Przyjacielem

• 4. Jestem Przykładem