Szukamy szkoły do wynajęcia na wakacje 2023

Co roku organizujemy wakacyjne kolonie dla dzieci i młodzieży zaangażowanej w naszej działania – głównie uczestników programu Akademia Młodzieżowa. Wiemy, że naszą internetową Strefę Wiedzy odwiedza bardzo dużo nauczycieli i dyrektorów szkół z pięknych zakątków Polski. Mamy do Was prośbę: pomóżcie nam znaleźć kolejne ciekawe miejsce na kolonię.

Szukamy szkoły, którą moglibyśmy wynająć na pierwsze tygodnie wakacji 2023 na potrzeby organizacji kolonii dla ok. 70-90 osób. Mamy własne łóżka polowe i materace, które możemy sami przywieźć.

Poszukujemy szkoły, która:

– mieści się na wsi lub w małej miejscowości w pięknym zakątku Polski, może w bliskości jeziora

– ma salę gimnastyczną i prysznice

– ma kuchnię z obsługą

Nasz zespół ma duże doświadczenie w organizacji kolonii w szkołach. Od 2009 roku organizujemy kolonie w szkołach na Roztoczu, w Bieszczadach i w Beskidach, a teraz chcielibyśmy pojechać w jakieś inne miejsce, żeby pozwolić dzieciom i młodzieży z woj. lubelskiego na poznanie innych pięknych zakątków Polski.

W czasie naszych kolonii zawsze robimy coś dla lokalnej społeczności: szykujemy przedstawienia teatralne, występy, pokazy, wydarzenia społeczne, kręcimy inspirujące reportaże o społeczności lokalnej. Zobaczcie jakie ciekawe rzeczy zrobiliśmy w czasie jednej w wakacyjnych kolonii w małej miejscowości w Bieszczadach – w Mchawie:

Jeśli znacie szkołę, którą moglibyśmy wynająć, to napiszcie lub zadzwońcie do mnie. Takie wakacje to zarówno dla nas, jak i dla Waszej szkoły bardzo duża korzyść:

Michał Czakon

michalczakon@fsd.lublin.pl

tel.: 513-056-931

Ochorna antyspamowa: przesuń suwak na prawo

Konkurs Mapa Myśli

Pakiet wszystkich kursów i metod elektronicznych Centrum Dobrego Wychowania

Rodzaje treści

Zrób to sam

Recenzje

Nasze portale