Jesteśmy na Facebooku Centrum Dobrego Wychowania
Warsztaty i wycieczki dla klas Kursy i szkolenia Strefa Wiedzy Sklep
Zapisz się na darmowy kurs Jak Skutecznie Pracować z Grupą i Klasą

Współpraca

Nasi sponsorzy

lgo_sage

 

Współpraca z firmami szkoleniowymi i eventowymi

Centrum stanowi świetną bazę do realizacji różnego rodzaju nietypowych szkoleń i wydarzeń. Poza świetnie wyposażonymi salami szkoleniowymi, wysokim standardem zakwaterowania i przestrzenią zieloną (zarówno las, jak i tereny pod piknik) posiadamy zaplecze, dzięki któremu Państwa wydarzenia teambuildingowe lub szkolenia będą dla uczestników niezapomnianą przygodą. Wykorzystując nasze metody i zaplecze (np. Komnatę Zagadek, gry biznesowe, nasze gadżety do pracy z zespołem) wspólnie tworzymy niezapomniane wydarzenia skierowane zarówno do pracowników, jak i ich dzieci.


 


Współpraca z biurami podróży

Zapraszamy biura podróży do włączenia oferty edukacyjnej Centrum Dobrego Wychowania do swojej oferty wycieczek. Nasze Centrum, poza tym, że realizuje wyjątkową ofertę edukacyjną, jest również doskonałym miejscem zakwaterowania w czasie wycieczki na Lubelszczyznę. Bardzo wysoki standard pokoi, świetne domowe jedzenie, niezapomniany klimat naszego Domu, wyjątkowe, wciągające zajęcia, sprawią, że uczestnicy Waszych wycieczek wrócą do domu z pozytywnymi wspomnieniami.


Dla biur podróży przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową.

 

Współpraca z Centrum jest również wyrazem społecznej odpowiedzialności Państwa firmy, ponieważ nie jesteśmy firmą, tylko organizacją pozarządową, która wszystkie swoje zyski przeznacza na realizację celów statutowych.