Jesteśmy na Facebooku Centrum Dobrego Wychowania
Warsztaty i wycieczki dla klas Kursy i szkolenia Strefa Wiedzy Sklep
Zapisz się na darmowy kurs Jak Skutecznie Pracować z Grupą i Klasą

Wycieczki i warsztaty z edukacją w ramach przedmiotów ścisłych


 

Przygoda Edukacyjna - Przedmioty ścisłeCzy zdobywanie wiedzy musi być nudne?
A może zrobić to przeżywając wciągającą przygodę?


 – Może weźmiemy udział w wciągającej grze detektywistycznej, w czasie której trzeba będzie pomóc oszacować wartość spadku znanej gwiazdy estradowej po drodze wydostając się z zamkniętego pomieszczenia pełnego zagadek (Matematyczny Escape Room) i rozwiązując mnóstwo wciągających zagadek i łamigłówek wykorzystujących codzienną wiedzę szkolną?

Matematyczny Escape Room– Może pomożemy pewnej znanej dziennikarce w sprawdzeniu zabezpieczeń jej domu i pomożemy jej w programowaniu? W czasie tej przygody również trzeba będzie wydostać się z pokoju pełnego zagadek informatycznych, w tym samemu zbudować komputer.

– Może wcielimy się w rolę konkurujących ze sobą przedsiębiorców produkujących chleb i bułki na ograniczonym rynku jednego miasta?

– Może wcielimy się w rolę rządowych delegacji podejmujących negocjacje w sprawie globalnej wymiany handlowej?
 

Przygoda Edukacyjna - Przedmioty ścisłeEdukacyjna Przygoda to świety pomysł na wycieczkę nie tylko kiedy jest ciepło, ale nawet wtedy, kiedy za oknem deszcz lub śnieg.

Tym bardziej, że w okresie styczeń-marzec nasze wycieczki i warsztaty są tańsze.

 

Moduły wycieczki

Miasto PrzedsiębiorczościEdukacyjna Przygoda dla klas skład się z modułów dobieranych przez nauczyciela i klasę. Każdy moduł trwa od 2 do 6 godzin zajęć:

Matematyczny Escape Room – uczniowie rozwiązują serię zagadek matematycznych na 5 stanowiskach, jedno z tych stanowisk to tytułowy escape room, z którego można wydostać się tylko jeśli rozwiążemy je dobrze w ograniczonym czasie, na kolejnym trzeba będzie rozwiązać zagadki w laboratorium, na innym zbudować model oraz rozwiązać Matematyczną Grę Komunikacyjną.

Miasto Przedsiębiorczości – uczniowie wcielają się w rolę 8 firm produkujących i sprzedających produkty na jednym rynku, a to oczywiście oznacza konkurencję, w związku z tym firmy muszą przyjąć odpowiednią strategię cenową, wprowadzać innowacje, a może nawet rozszerzać rynki

 

Przygoda Edukacyjna - Przedmioty ścisłeOczywiście do naszej wycieczki możemy dobierać moduły również z innych Edukacyjnych Przygód dla klas. Zadzwoń do naszego specjalisty, a pomoże dobrać najciekawszy i najbardziej wciągający zestaw Przygód dla Waszej klasy skomponowany z naszych modułów warsztatowych.

 

Wolne terminy i rezerwacja

Zapraszamy do sprawdzenia wolnych terminów i rezerwacji:

512 305 508

rezerwacje@cdw.edu.pl
 

Pakiet kursów Efektywna Edukacja Bezpłatny certyfikowany kurs dla nauczyciela

Misją Centrum jest wspieranie edukacji, dlatego nauczyciel przyjeżdzający ze swoją klasą na warsztat 2-dniowy otrzymuje od nas bezpłatnie profesjonalny kurs online Efektywne Metody Nauczania (lub inny wybrany przez siebie), na na warsztat 3-dniowy wybrany pakiet kursów, np. Efektywna Edukacja PLUS.

 

 

 

 

Wycieczka 24-godzinna

Edukacyjna Przygoda 24-godzinna to świetna propozycja dla całego rocznika. Klasa przyjeżdża rano, bierze udział w całodziennych wciągających zajęciach zakończonych ogniskiem lub nocną Przygoda Edukacyjna - Przedmioty ścisłe grą terenową, a kolejna klasa przyjeżdża następnego ranka i wspólnie z pierwszą biorą udział w jednym module zajęć, po czy pierwsza klasa wyjeżdża, a druga zostaje do następnego dnia, kiedy przyjedzie następna klasa i tak dalej. Edukacja oraz integracja wewnątrz i pomiędzy klasami gwarantowana.


 

WSZYSTKIE WYCIECZKI I WARSZTATY DLA KLAS

Wycieczki i Warsztaty Integracyjne

Wciągające warsztaty i wycieczki integracyjne dla klas. Nie tylko na początek roku szkolnego!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edukacyjna Przygoda
Ścisła

Warsztaty i wycieczki połączone z edukacją w zakresie matematyki i informatyki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edukacyjna Przygoda Humanistyczna

Wciągające warsztaty i wycieczki połączone z edukacją w zakresie historii, języka polskiego i WOS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edukacyjna Przygoda Specjalistyczna

Warsztaty i wycieczki dla klas połączone z warsztatami preorientacji zawodowej i kształtowania kompetencji liderskich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odpowiedź do artykułu “Wycieczki i warsztaty z edukacją w ramach przedmiotów ścisłych

  1. Katarzyna Miska, pedagog, ZSS im. Unii Europejskiej w Zamościu

    W imieniu uczniów i nauczycieli chciałam serdecznie podziękować za zaproszenie do udziału w Projekcie „ Internetowy Escape Room”.  Warsztaty, w których uczniowie wzięli udział z całą pewnością na długo pozostaną im w pamięci.   Ciekawy sposób prowadzenia  zajęć, miła i przyjazna atmosfera, profesjonale przygotowanie prowadzących, a także innowacyjne metody pracy sprawiły, że młodzież chętnie angażowała się w powierzone im zadania. Uczniowie w trakcie rozwiązywania zagadek,  wzbogacali swą wiedzę nt. zasad bezpiecznego zachowywania się w Internecie.  Uwiadomili sobie, że anonimowość w „sieci” jest tylko pozorna, a  nielegalnego umieszczania w Internecie nagrań audio, video lub zdjęć, niesie za sobą poważne konsekwencje.  Trenerzy w bardzo przystępny sposób zapoznali uczniów ze sposobami bezpiecznego poruszania się w „sieci” i stosowania odpowiednich zabezpieczeń. Zaangażowanie prowadzących, pomysłowość oraz sama forma przekazania wiedzy na temat dotyczący jednego z najpoważniejszych problemów ostatnich lat jakim są zagrożenia w „sieci”  sprawiły, że nasi uczniowie z pewnością będą bardziej świadomymi użytkownikami Internetu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *