Kompas Talentów w Relacjach

Kompas Talentów w Relacjach to narzędzie pozwalające na diagnozę mocnych stron w sferze relacji z innymi osobami. W naszym kursie dotyczącym odkrywania talentów Dwa Proste Kroki Do Prawdziwej Radości, który dołączony jest do kursu Prawdzie Relacje piszemy, że jednym z 7 talentów, który posiada każdy z nas jest to jak lubimy funkcjonować, a to jak lubimy funkcjonować odnosi się również do tego jak funkcjonujemy w relacjach z innym osobami.

Kompas mierzy funkcjonowanie w relacjach z innymi ludźmi w dwóch obszarach życia:

1) W sferze pracy w naszym zespole, czyli w pracy, szkole, w relacjach jednak bardziej formalnych

2) W sferze relacji z najbliższymi, czyli w domu, wśród przyjaciół, we wspólnotach i grupach nieformalnych

Badanie składa się z pytań, na które należy wskazać jedną odpowiedź na skali od 1 do 7, gdzie:

1 – oznacza, że w ogóle nie zgadzasz się ze stwierdzeniem, nie pasuje ono do Ciebie i nie opisuje Ciebie

7 – oznacza, że całkowicie zgadzasz się z tym stwierdzeniem, bardzo do Ciebie pasuje i opisuje Twoją osobę

Oczywiście można wybrać również odpowiedzi pośrednie.

Kompas najlepiej wypełniać będąc wypoczętym. Nie wypełniaj go będąc zdenerwowanym, głodnym, zmęczonym lub znajdując się w innym chwilowym stanie, który może wpłynąć na Twoje odpowiedzi.

Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania otrzymasz wynik w postaci roli wskazującej na Twoje najmocniejsze strony w tych dwóch obszarach relacji. Otrzymasz również informację o poszczególnych wynikach na skalach składających się na nasze dobre funkcjonowanie w relacjach z innymi ludźmi.

Zobacz jak zrobiliśmy Kompas Talentów w Relacjach i jakie zmienne mierzy:
Jak zrobiliśmy Kompas Talentów w Relacjach

Pamiętaj jednak, że to badanie ma Ci tylko i wyłącznie pomóc budowaniu Twojej wiedzy o sobie i nie jest wyrocznią dotyczącą Twojego życia!