Relacja z III i IV zjazdu Szkoły Edukacji CDW 2022

Zakończyliśmy szkolenia dla nauczycieli w ramach projektu „Szkoła Edukacji Centrum Dobrego Wychowania – szkoły budują społeczeństwo partycypacyjne”

Za nami już wszystkie cztery zjazdy w ramach szkoleń dla nauczycieli z projektu „Szkoła Edukacji Centrum Dobrego Wychowania – szkoły budują społeczeństwo partycypacyjne”

W listopadzie poruszaliśmy tematy motywującego oceniania, emocji i motywacji, budowania zespołu nauczycieli, ról pełnionych w zespole i in. Ostatnie spotkanie poświęcone było budowaniu zaangażowanej społeczności, np. poprzez współpracę z rodzicami czy lokalnymi władzami i instytucjami z otoczenia szkoły.

Z tego miejsca chcieliśmy bardzo podziękować uczestnikom szkoleń za zaangażowanie i tworzenie inspirującej atmosfery. Dziękujemy również naszym wolontariuszom i osobom prowadzącym poszczególne moduły za merytoryczne przygotowanie oraz ogrom wiedzy, którą przekazali uczestnikom podczas spotkań.

Uczestnikami projektu jest 24 nauczycieli z całej Polski

FIO stopka