Konkurs ,,Ogarnij to! Mistrz czasu!’’

Zgłoszenia do 15 marca 2024

konkurs-mapa myśli

Zapraszamy klasy 6 i 7 szkół podstawowych oraz szkoły średnie z Lublina i gmin sąsiednich do udziału w kreatywnym wyzwaniu: ,,Ogarnij to! Mistrz czasu!’’. Waszym zadaniem będzie stworzenie wielkoformatowej mapy myśli na temat ,,Dlaczego kompetencje miękkie są ważne?’’

Zwycięska klasa otrzyma nagrodę główną, czyli udział w warsztatach z zarządzania czasem, które odbędą się w siedzibie szkoły. /opis warsztatów znajdziecie tutaj/

Aby zgłosić swoją klasę do udziału w konkursie, należy przesłać nam zdjęcie wielkoformatowej mapy myśli o minimalnym formacie A2.

Dodatkowo, prosimy o dołączenie uzasadnienia, dlaczego to właśnie Wasza klasa powinna otrzymać tę nagrodę oraz zdjęcia prezentujące Was podczas pracy nad projektem mapy.

Na zgłoszenia czekamy do 15.03.2024 r. Prosimy je przesyłać na adres: biuro@cdw.edu.pl

Dlaczego kompetencje miękkie są ważne?

- Umożliwiają skuteczniejsze zarządzanie czasem, co przekłada się na wzrost efektywności wykonywanych zadań.

- Umożliwiają elastyczne dostosowanie się do zmian w otoczeniu.

- Pozwalają kontrolować i zrozumieć własne emocje, które pomagają w budowaniu pozytywnych relacji z innymi ludźmi.

- Wspierają umiejętność komunikacji, co jest kluczowe w pracy zespołowej.

- Pomagają w lepszym zrozumieniu swoich celów, wartości i pasji, co prowadzi do bardziej ukierunkowanego i świadomego rozwoju.

Pełne informacje o konkursie znajdziecie w załączonych dokumentach: