Zapraszamy klasy 6 i 7 na bezpłatne warsztaty w ramach projektu ,,Powstańczy patrol - żywe lekcje historii dla młodzieży z województwa lubelskiego’’.

Zgłoszenia do 29 lutego 2024

Zapraszamy do udziału w warsztatach realizowanych w ramach projektu ,,Powstańczy patrol - żywe lekcje historii dla młodzieży z województwa lubelskiego’’. Celem gry jest zwiększenie świadomości dziedzictwa powstania styczniowego w dzisiejszej kulturze. Gra będzie zawierać fakty historyczne, informacje o powstańcach z lokalnych obszarów, ciekawostki oraz mało znane historie związane z walkami powstańczymi. Chcielibyśmy, aby młodzież miała okazję pogłębić swoją wiedzę na temat historii naszego kraju poprzez różne kreatywne formy edukacyjne.

Fabularna gra terenowa odbędzie się w siedzibie Centrum Dobrego Wychowania, pod adresem Motycz Leśny 51, w godzinach 9-15. Projekt jest dedykowany uczniom klas 6 i 7 szkół podstawowych z województwa lubelskiego. Z każdej szkoły w projekcie mogą wziąć udział dwie klasy. Warsztaty oraz posiłek regeneracyjnych pokrywany jest ze środków projektu. Koszt dojazdu do CDW klasy pokrywają indywidualnie.

Więcej informacji i zgłoszenia: 502 928 477 oraz biuro@cdw.edu.pl

018-Copy-4_Easy-Resize.com